TEKLİF AL

Başkanın Mesajı

Ticari yaşamdaki rekabet, yeni pazarlara açılma faaliyetleri, yeni teknolojik üretim teknikleri oluşturma uğraşıları, piyasaya yeni ürünler sürme ve inovasyon çabaları tüm hızıyla devam etmektedir. Ülkemize ekonomisindeki istikrar, coğrafi konumu, genç ve dinamik nüfus ile sahip olduğu doğal kaynakları ve turistik zenginlikleri nedeniyle büyük ilgi görmekte ve önemli miktarda doğrudan yabancı sermaye girişi olmaktadır.

Her alanda gelişmekte olan ülkemizde vergi, ticaret hukuku, muhasebe ve raporlama standartları da değişmekte uluslararası standartlara uyma konusunda hızlı bir değişim süreci geçirmektedir.
İşte bu süreç içerisinde giderek artan vergi finans problemlerin çözümünde tecrübe bilgi-donanım ve kariyere dayanan danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç giderek artmaktadır.
Bu süreç içerisinde iş dünyası için bilgili, deneyimli, değişme ve gelişmeye açık etik değerlere önem veren bir danışmanlık ve denetim firması son derece önemli yol arkadaşı, güvenli bir liman anlamını taşımaktadır.

Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetçilik mesleğinin amacı bu mesleğin tüm ilişkili taraflara sağladığı güven ortamıdır. Denetimden geçmiş veya Yeminli Mali Müşavir tarafından imzalanmış ve mühürlenmiş bir mali tablo en yüksek derecede güveni yansıtmalıdır. Verdiğimiz cevaplarda, ürettiğimiz çözümlerde ve denetimler neticesinde görüşümüzü kapsayan  her türlü mali bilgi ve tabloda bu güveni en yüksek düzeyde sağlamak ilk ve temel prensibimiz olmakla birlikte  dürüstlük, mesleki standartlara uyum, zamanında hizmet, güven, çözüm odaklı ,takım çalışması ve verimlilik değerlerimizdir.
Vergi, Tam Tasdik, KDV İadesi, Bağımsız Denetim, Finans ve Danışmanlık konularında hizmet veren uzmanlarımız kamu ve özel sektör tecrübesine sahip olup, işletmelerinizi ülkemizin aydınlık geleceğinin en önemli unsurlarından biri olarak görmekle birlikte etik ve ahlaki titizlik ile müşterilerimize yardımcı olup ve çalışmamıza rehberlik eder.

Vergi ve mali danışmanlık ile denetim sektöründeki uluslararası hizmet standartlarına ve mesleki mevzuata tam uyumlu, iş, kayıt ve raporlama süreçlerini gelişen yönetim teknikleri ile analiz edebilen bir anlayışla güvenilirliği, hizmet kalitesi, çözüme odaklı hizmet anlayışı ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, yerli ve global pazarlarda aktif işletmelere hizmet veren bir takım olmaktır.
Şirket içi eğitim kalitesinin en önemli değeri olduğu bilinciyle şirketimiz çalışanlarına uzun süreli ve çok yönlü eğitimler vermekteyiz. Bilginin gücüne her zaman inanmış olup paylaşmayı temel misyonlarımızdan biri olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Günümüzün karmaşık mali yapısında, danışmanlık hizmetlerinin yanında, en uygun maliyetle, en kısa sürede, tüm sorunlarınızı kapsayacak şekilde yer alacak çözüm yöntemleri ile hedeflerinizi gerçekleştirmek için her zaman yanınızdayız.
ANDSPİCA ailesi olarak hedefimiz herkesle değil, sürekli ve güvenilir bir çözüm ortağı arayan şirketlerle çalışmak ve geleceği birlikte şekillendirmek temeline dayalıdır.
Hızlı, yerinde ve güvenilir çözüm önerilerimiz ile sizleri daha ileri taşıyarak başarının yol haritasını birlikte çizelim ve geleceğe yön verelim.
Saygılarımla.

Göksal ALTUN
Yönetim Kurulu Başkanı
Yeminli Mali Müşavir
Bağımsız Denetçi